Szanowni Państwo
I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję.
prof. Jacek Dyrzyński
Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP
prof. Krzysztof Trusz
Kurator
prof. Artur Winiarski
Autor not biograficzno-artystycznych
Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)
Nr katalogowy49
sygn. i dat. p. d.: B. O- Lniski' 18.
Roman PIETRZAK (ur. 1963)
Nr katalogowy50
sygn. u dołu brązowej rzeźby: monogram wiązany PR.
Sylwester PIĘDZIEJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy51
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)
Nr katalogowy52
sygn. i opisane na odwrocie: DIGITAL PRINT / PVC IGOR PRZYBYLSKI / 50 x 67 cm ceske velenice / /P'15.
Czesław RADZKI (ur. 1948)
Nr katalogowy53
Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)
Nr katalogowy55
Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy56
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ RYSIŃSKI, CZARNY, 80 X 100, WYDRUK PIGMENTOWY, PŁÓTNO, 2015.
Wojciech SADLEY (ur. 1932)
Nr katalogowy57
sygn., dat. i opisane p. d.: SADLEY / //ŚWIĘTO WIOSNY / 2018 R.
Jacek STASZEWSKI (ur. 1965)
Nr katalogowy58
Janusz STANNY (1932-2014)
Nr katalogowy59
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
Janusz STANNY (1932-2014)
Nr katalogowy60
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
Rafał STRENT (ur. 1943)
Nr katalogowy61
sygn. i dat. p. d.: RAFAŁ STRENT'2009;
Iwona SZMELTER
Nr katalogowy62
na odwrocie nalepka z notką biograficzną.
Piotr SZULKOWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy63
sygn., dat. i opisane u dołu: Serigrafia 5/10 Z cyklu: Akwarium - Saint Lucia Piotr Szulkowski ' 18.
Włodzimierz SZYMAŃSKI (ur. 1960)
Nr katalogowy64
na odwrocie opisany
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1972)
Nr katalogowy65
sygn. p. d.: JTch 81.
Krzysztof TRUSZ
Nr katalogowy66
akryl, płótno; 30 x 30;
Piotr WACHOWSKI (ur. 1976)
Nr katalogowy67
Malarz niczym nieskrępowanej malarskiej fantazji i wyobraźni.
Ewa WALAWSKA (ur. 1943)
Nr katalogowy68
sygn., dat. i opisana u dołu: "Błękitna maska I" akwaforta akwatinta / Ewa Walawska 1989.
Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy69
sygn. l. d.: MWasilewski.
Piotr WELK
Nr katalogowy70
sygn., dat. i opisany l. d.: "Interferencje" digital print 2018 Welk.
WELK PIOTR
Nr katalogowy71
sygn., dat. i opisany u dołu: digital print . symbol nieskończoności. Welk.
Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)
Nr katalogowy72
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)
Nr katalogowy73
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012.
Mariusz WIDERYŃSKI
Nr katalogowy74
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Mariusz Wideryński, 2009 / WYDRUK PIGMENTOWY / ZD. 3/12.
Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)
Nr katalogowy75
sygn., dat. i opisany u dołu: Słoneczko VIII, druk cyfrowy St. Wieczorek 2015 r.
Artur WINIARSKI (ur. 1960)
Nr katalogowy76
sygn., dat. i opisane na odwrocie
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Nr katalogowy77
sygn. p. g.: drukowany podpis artysty / projekt: marcin władyka / headmadé studio / 2008.
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Nr katalogowy78
sygn. p. g.: projekt: Marcin&Zuzia Władyka / drukowany podpis artysty.
Marcin WŁADYKA (ur. 1975)
Nr katalogowy79
sygn. p. strona: projekt plakatu: Marcin Władyka / drukowany podpis artysty.
Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)
Nr katalogowy80
Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy81
sygn. l. d.: monogram wiązany AZ 2019;