Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.
2 kwietnia 2019 r. godz., 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
28.03.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
29.03.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.03.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
01.04.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
02.04.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00
Walerią Matelską: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Nr katalogowy1
sygn. l. d.: F. Hayder;
Alois ARNEGGER (1879-1963)
Nr katalogowy4
sygn. p.d.: A. Arnegger.
Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)
Nr katalogowy7
sygn. p.d.: Kaź. Pochwalski
Stanisław BĄKOWSKI (1929-2003)
Nr katalogowy10
opisane na odwrocie;
Józef KIDOŃ (1890 Rudzica-1968 Warszawa)
Nr katalogowy12
sygn. u dołu: JKidoń.
14
Odprysk przy podstawie.
16
oznaczenia na spodzie;
18
na stopie monogram G.F.; korona hrabiowska dziewięcio-perłowa;
22
mały moździerz z tłuczkiem, duży moździerz z tłuczkiem, młynek do kawy, taca owalna.
24
Europa Środkowa, I poł. XIX w.
Gerson WOJCIECH (1831-1901)
Nr katalogowy102
litografia, papier; 22, 7 x 17,4 cm (wymiar kompozycji);
John Frederick I HERRING (1795-1865) - według
Nr katalogowy104
mezzotinta, akwatinta, papier; 62,5 x 82 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883)
Nr katalogowy106
sygn. p. d.: Świerzyński /1883.
PFEIFER FR.
Nr katalogowy108
sygn. na płycie: Fr. Pfeifer.
Stanisław RACZYŃSKI (1903-1990)
Nr katalogowy110
sygn. pod klockiem, ołówkiem: St. Raczyński;
Franciszek SEIFERT (1896-1960)
Nr katalogowy114
nie sygn; na ochronnej bibułce napis: Projekty Franciszka Seiferta.
Helena KWIATKOWSKA (1915-1991)
Nr katalogowy116
sygn. p. d.: H. Kwiatkowska; tamże tytuł rysunku i technika.
Wacław WĄSOWICZ (1891-1942)
Nr katalogowy118
sygn. i dat. p .d. monogramem: W.W 1938.
Jan WRONIECKI (1890-1948)
Nr katalogowy120
z teki: „Uczestnikom XIV Zjazdu Lekarzy i Przyrodników Polskich”; Poznań 1933, okładka;
W. BASSLER - litografia
Nr katalogowy122
sygn. l. d. "D. v. Braunsdorf" p. d. "W. Bassler Lith.";
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy124
Rysunek pochodzi ze zbiorów wybitnego warszawskiego wydawcy i kolekcjonera W. ZAWADZKIEGO;