Nr katalogowy: 6

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 6

Zimowa panorama miejska, 1925

olej, tektura; 64,5 x 87,5cm;
sygn. i dat. l. g.: FPautsch 25;