Nr katalogowy: 123

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 123

Zamiana ról

tusz, akwarela, karton; 6 x 7,5 cm na arkuszu 21,5 x 14 cm;
sygn. p. d.: monogram AU.