Nr katalogowy: 122

W. BASSLER - litografia

Nr katalogowy: 122

Pomnik Klementyny z Tańskich Hoffmanowej (1798-1845), na cmentarzu Pere Lachaise w Paryżu, ok. 1850

litografia, karton; 45 x 27 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d. "D. v. Braunsdorf" p. d. "W. Bassler Lith.";