Nr katalogowy: 106

Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883)

Nr katalogowy: 106

Na przechadzce, 1883

akwarela, ołówek, papier; 32 x 21 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: Świerzyński /1883.