Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.
2 kwietnia 2019 r. godz., 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
28.03.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
29.03.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.03.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
01.04.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
02.04.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00
Walerią Matelską: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)
Nr katalogowy174
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach (ołówkiem).
Jan Marian NOWICKI (1876-1955)
Nr katalogowy176
sygn. l. d.: Marian Nowicki.
Szczepan SKORUPKA (1903-1997)
Nr katalogowy178
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;
Malarz nieokreślony, XIX W.
Nr katalogowy180
na odwrocie pieczątka.
Michel Joseph EMANUEL (1887-?)
Nr katalogowy182
sygn. l. d.: Michel;
Hans PRÖLS (1888-1969)
Nr katalogowy184
sygn. p. d.: Pröls;
Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Nr katalogowy186
Wanda ZALEWSKA (?)
Nr katalogowy188
sygn. p. d. - nieczytelna;
Marek BOJARSKI (ur. 1929)
Nr katalogowy190
sygn. p. d.: Marek Bojarski;
FRIEDRICH ?
Nr katalogowy192
sygn. l. d.: Friedrich.
Endre GALLA (1897-1971)
Nr katalogowy194
sygn. p. d.: Galle Endre.
Hieronim SKURPSKI (1914-2006)
Nr katalogowy302
sygn. l .d.: Skurp; i pośrodku wzdłuż lewej krawędzi: 31/12/79.
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Nr katalogowy305
sygn. ołówkiem p. d.: St. Dretler-Flin; l. d. tytuł.
Ewa KIERSKA HOFFMANN (1923-2013)
Nr katalogowy307
Ronald PARIS (ur. 1933)
Nr katalogowy309
odbitka 3 z 15;
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy311
z tyłu oprawy opisane.
Grzegorz Dobiesław MAZUREK (ur. 1955)
Nr katalogowy313
sygn. i dat. oł. l. d.: Grzegorz Dobiesław Mazurek / 1987;
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy315
sygn. l. d.: monogram wiązany artysty.
Berenika KORECKA (ur. 1984)
Nr katalogowy317
odbitka 11/12;
Nr katalogowy319
na odwrocie nalepka informacyjna.
David PATARAIA (ur. 1971)
Nr katalogowy321
sygn. p. d.: D. Pataraia.