Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Dla Johna Coltrane'a, 1999 cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm; sygn. i opisany ołówkiem u dołu
Cena wywoławcza 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Dla Miles'a Davis'a, 1999 cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm; sygn. i opisany ołówkiem u dołu
Cena wywoławcza 1 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

103
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, 65,5 x 86 cm; sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
Cena wywoławcza 2 200 zł

104
Bez tytułu, 1998 grafika komputerowa, 66 x 86 cm; sygn. i dat. l.d.: Beksiński 98
Cena wywoławcza 2 200 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

105
Na działce, 1976 linoryt, papier, 40 x 40 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza 1 200 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

106
Ojciec i syn, 1979 linoryt, papier, 31,4 x 22,2 cm; sygn. i opisany u dołu: Ojciec i syn
Cena wywoławcza 1 200 zł

Marian SIWEK (ur. 1936)

107
Jeździec, 1994 piórko, tusz, papier, 56,3 x 87 cm (w świetle oprawy), sygn. l. d.: M. Siwek' 94
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

108
Kobieta okryta szalem linoryt, papier, 78 x 58,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza 6 000 zł

Maria JAREMA (1908 - 1958)

109
Projekt kostiumu teatralnego monotypia, papier, 11,5 x 7 cm; w załączeniu certyfikat wydany przez Galerię Zderzak
Cena wywoławcza 6 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

110
Lew z Plilicy II, 1973 drzeworyt, papier 40 x 55 cm; sygn. u dołu: odbitka próbna Lew z Pilicy II
Cena wywoławcza 2 400 zł

Jan LENICA (1899 - 1977)

111
Bez tytułu serigrafia, papier, 71,7 x 58,5 cm; sygn. p. d: Lenica (długopisem);
Cena wywoławcza 700 zł

Lucjan MIANOWSKI (ur. 1933)

112
Krajobraz księżycowy, 1991 litografia, papier, 22 x 31,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 91 (ołówkiem);
Cena wywoławcza 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

113
Akt na tle okna, 1999 serigrafia, papier, 87 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Jerzy Nowosielski 1999 r.
Cena wywoławcza 5 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

114
Akt, 1999 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999 R
Cena wywoławcza 5 500 zł

Jerzy FLISAK (ur. 1930)

115
W Południowej Afryce, 1960 tusz, akwarela, papier, 44,5 x 32 cm; sygn. l. d.: F; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 800 zł

Jerzy FLISAK (ur. 1930)

116
Na Ziemi tusz, akwarela, papier, 31 x 29,5 cm; sygn p. d.: F
Cena wywoławcza 500 zł

Jerzy FLISAK (ur. 1930)

117
Con inflatio furioso tusz, akwarela, papier, 36,5 x 29 cm; sygn. p. d.: F
Cena wywoławcza 500 zł

Jan KONARSKI (XX w.)

118
Akt kobiety piórko, tusz, papier, 28,5 x 18,5 cm; sygn. p. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza 1 300 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

119
Twarz II flamaster, papier, 26,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. g.: 19.11.80 / Panek
Cena wywoławcza 1 300 zł

Janusz LEŚNIAK

201
Leśniaki, Mandala 2, 2008 fotografia barwna, technika własna, papier fotograficzny Hahnemuhle, Ultra Chrome
Cena wywoławcza 5 700 zł

Janusz LEŚNIAK (ur. 1947)

202
Leśniaki, Mandala 5, 2008 fotografia barwna, technika własna, papier fotograficzny Hahnemuhle, Ultra Chrome,
Cena wywoławcza 5 700 zł

Pedro Luis RAOTA (1934-1986)

203
Desafio nr 1 (Wyzwanie), przed 1970 fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,8 x 29,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza 600 zł

Leopold FISCHER (1902-1978)

204
Die Wartenden, przed 1969 fotografia czarno-biała, tzw. metoda Fischera, technika własna, papier fotograficzny, 40 x 30 cm;
Cena wywoławcza 500 zł

Matti PITKANNEN

205
Ice floats, przed 1969 fotografia czarno-biała, brom, papier, 29,3 x 38,4 cm;
Cena wywoławcza 300 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918 - 1998)

301
Dziewczyna z kotem, 1974 piórko, tusz, papier naklejony na tekturę, 24,6 x 21,1 cm; sygn. p. d.: KMikulski 74.
Cena wywoławcza 13 500 zł

302
Kobieta z wężem i kogutem, 1972 piórko, tusz, papier, 23,3 x 34,6 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d.: K. Mikulski 72
Cena wywoławcza 19 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

303
Obszar 142.2, 1973 akryl, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: WINIARSKI / 1973
Cena wywoławcza 26 000 zł

Leszek PRZYJEMSKI (ur. 1942)

304
Museum of Hysterics akryl, spray, płótno, 100 x 100 cm; sygn. p. d.: Leszek Przyjemski
Cena wywoławcza 4 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

305
Milczące pnącza, 1976 olej, płótno, 197 x 147 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 19 000 zł

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1966)

306
Twarz, 2007 pastel, kredka, 40 x 63 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: ATomaszewski
Cena wywoławcza 3 000 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

307
Głowa, 1987-1989 olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 400 zł

Stanisław WAŁACH (1919 - 1983)

308
Postacie, 1966 olej, deska, 46,5 x 49,5 cm; sygn. l. d.: St. WAŁACH 66;
Cena wywoławcza 3 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

309
Budowa, 1994 tempera, papier, 20,5 x 13,5 cm; sygn. p. d.: Stasys; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 13 500 zł

310
Pytanie akryl, płótno, naklejone na tekturę, 46 x 38 cm; sygn. p. d.: Stasys u dołu napis
Cena wywoławcza 8 300 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

311
Notatka o sztuce nr 62, 1998 olej, płótno, 33 x 24 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

312
Notatka o sztuce nr 109, 1999 olej, płótno, 33 x 24 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

313
Dziennik nr 36, 1992 olej, płótno, 130 x 100 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 12 000 zł

CYANKIEWICZ Zdzisław CYAN (1912 - 1981)

314
Kolekcja 7 prac
Cena wywoławcza 58 000 zł

Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

315
Siedlisko olej, płyta, 95 x 70 cm; sygn. l. d.: M. Wołkowycki;
Cena wywoławcza 5 900 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1985)

316
Złe wspomnienia, 1968 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. p. d.: T. SPRUSIAK;
Cena wywoławcza 3 700 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

317
Czaszka, 1998 olej, płótno, 100 x 73 cm; sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec 98/ czaszka
Cena wywoławcza 17 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

318
Scena obozowa piórko, tusz, akwarela, 19 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: TKantor
Cena wywoławcza 12 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

319
Kompozycja akwarela, gwasz, papier, 30,7 x 21 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza 1 300 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

320
Przechodzący IV, 2008 rysunek, technika własna, 70 x 100 cm; sygn. i dat. l. d.: R. GANCARZ 2008
Cena wywoławcza 1 700 zł

Jonasz STERN (1904 - 1988)

321
Pejzaż marynistyczny, 1953 olej, sklejka, 34,5 x 40 cm; sygn. dat. l. d.: Stern 53;
Cena wywoławcza 25 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)

322
Bez tytułu [Wiwisekcja sowy brązowej II] olej płótno, 100 x 81 cm;
Cena wywoławcza 12 000 zł

STEFAN GIEROWSKI (ur. 1925)

324
DLXXXV, 1988 olej, płótno, 200 x 130 cm; sygn. i opisany na odwrocie: S. Gierowski
Cena wywoławcza 190 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 -1999)

325
Maska III piórko, tusz, gwasz, pastel olejny, tektura, 17,7 x 16,5 cm;
Cena wywoławcza 6 500 zł