Nr katalogowy: 317

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

Nr katalogowy: 317

Czaszka, 1998

olej, płótno, 100 x 73 cm; sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec 98/ czaszka