Nr katalogowy: 115

Jerzy FLISAK (ur. 1930)

Nr katalogowy: 115

W Południowej Afryce, 1960

tusz, akwarela, papier, 44,5 x 32 cm; sygn. l. d.: F; na odwrocie napisy autorskie