Nr katalogowy: 303

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

Nr katalogowy: 303

Obszar 142.2, 1973

akryl, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: WINIARSKI / 1973