Nr katalogowy: 112

Lucjan MIANOWSKI (ur. 1933)

Nr katalogowy: 112

Krajobraz księżycowy, 1991

litografia, papier, 22 x 31,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 91 (ołówkiem);