Nr katalogowy: 310

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Nr katalogowy: 310

Pytanie

akryl, płótno, naklejone na tekturę, 46 x 38 cm; sygn. p. d.: Stasys u dołu napis