Władysław RZĄB (1910 - 1992)

101
Zgierz lodowisko Włókniarza, 1979 linoryt, papier, 46,5 x 31 cm (arkusz); sygn. dat. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

102
Jeszcze raz na Golgotę, 1976 linoryt, papier, 48 x 43 cm (arkusz); sygn., dat. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

103
Zabawa pod dębem, 1976 linoryt, papier, 47 x 31 cm (arkusz); sygn., dat. i opisany na passe-partout
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)

104
Epitaf, 1964 linoryt, bibuła, 70 x 50 cm; sygn. u dołu: "Epitaf" Ep. d'artiste 1964 S. Wójtowicz
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Mieczysław WEJMAN (1912 - 1997)

105
Rowerzysta XIII akwaforta, papier, 26 x 29,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Mieczysław Wejman 1964
Cena wywoławcza. 1 100 zł

106
Z tyłu akwaforta, sucha igła, papier, 14 x 7,5 cm opisany i sygn. u dołu: 14/50 Z tyłu
Cena wywoławcza. 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

107
Kompozycja z aktami akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty); opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

108
Kompozycja z ptakiem akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty); opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan KONARSKI (XX w.)

109
Akt potrójny piórko, tusz, papier, 32 x 22,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: J. Konarski
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

110
Martwa natura, 1962 serigrafia, papier, 32,5 x 69,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 62; l. d.: EA (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

111
Akt czerwony, 1997 serigrafia, papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 97; l. d.: 12/15
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

112
Portret Józefa Zięby, 1990 ołówek, papier, 32 x 22,5 cm; u dołu napis: Józek Zięba / Panek 19.III 90
Cena wywoławcza. 700 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

113
Strzelcy tusz, papier, 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: R. OPALKA ;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

114
Drzewo / Małżeństwo Rosenbergów tusz, papier, 35 x 25 cm, rysunek dwustronny sygn. p. d.: J.Tchórzewski
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

115
Akt tyłem, 1993 piórko, tusz, papier, 56 x 38 cm; sygn. l. g.: JERZY NOWOSIELSKI 93.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

116
Związana piórko, tusz, papier, 26 x 18 cm ( w świetle oprawy) sygn. p. d.: J. N.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

301
Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Bosch olej, płótno, 157 x 136 cm; sygn. dat. i opisany u dołu oraz na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

302
Pan Głowa, 2008 olej, płótno, 130 x 90 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

303
Dzbany gwasz, karton, 36,3 x 51,4 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

304
Bez tytułu gwasz, papier, 34 x 48 cm; sygn. p. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Alicja WAHL (ur. 1932)

305
Postać, 1986 pastel, karton, 66 x 50 cm; sygn i dat. p. d.: A. WAHL 1986
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Maria DAWSKA (1909 - 1993)

306
Postać olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Maria DAWSKA (1909 - 1993)

307
Postać olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

308
Bez tytułu, 1982 pastel, papier niebieski, 50,5 x 49 cm; sygn. p. d.: T. Pągowska 82
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Danuta URBANOWICZ (ur. 1932)

309
Lee, 1993 collage, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Monika SOLORZ (ur. 1974)

310
Skoczek 2, 2000 technika mieszana, olej, płótno, 90 x 200 cm; na odwrocie autorski opis obiektu
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tomas MAYER (ur. 1970)

311
3358, 2007 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie: TomasMayer / 2007
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Daniel PEREŁKIEWICZ (ur. 1977)

312
Niedostępny 4.49 (1), 2006 olej, płyta, 135 x 113 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

313
KF 51, 1976 gwasz, collage, tektura, 100 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

314
KF 56, 1979 gwasz, collage, tektura, 100 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Tadeusz SZPUNAR (ur. 1929)

315
Kompozycja I Z cyklu "Rozważania nad kołem i kwadratem" relief metalowy, mosiądz, miedź, 60,5 x 60,5 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

316
Kompozycja z kołem olej, technika własna, płyta, 77 x 78 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

317
Kompozycja geometryczna akryl, płyta pilśniowa, 40 x 40 cm; sygn. p. d.: H. Stażewski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

318
Łódź Fabryczna olej, płótno, 30 x 47 cm; sygn. p. d.: J. NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 63 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

319
Akt, 1979 olej, płótno, 89 x 68 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906 - 1978)

320
Maszyna akwarela, kredka, papier, 26 x 40 cm; sygn. p. g.: J. Stud; opis autorski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jacek ŻUŁAWSKI (1907 - 1976)

321
Zeus i Europa akwarela, ołówek, papier, 29,5 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

322
Łąka, 1990 olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm; sygn. l. d.: Dominik; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Stanisław WAŁACH (1919 - 1983)

323
Kierowca, 1975 olej, płótno, 95 x 60 cm; na odwrocie napis: Stanisław Wałach "Kierowca" 75
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

324
Wyjaśnianie snu, 2001 akryl, płótno, 46,5 x 33 cm; sygn. l. d.: Fr.M. 2001; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

325
Nadrzecze - plotkarki olej, płyta, 80 x 61 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2174/97
Cena wywoławcza. 100 000 zł

326
Rogaty jeździec olej, płótno, 148 x 81 cm
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jan WODYŃSKI (1903 - 1988)

327
Akt przed lustrem olej, płótno, 81 x 65 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: WODYŃSKI
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-199)

328
Metamorfozy I, 1964-1965 olej, płótno, 79 x 100 cm; sygn i dat. p.d.: J. Tchórzewski 65
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

329
Kompozycja - fiolet i zieleń, 2008 olej, płótno, 116 x 81 cm; sygn. l. d.: EGerlach 08
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

330
Król i królowa, 2007 olej, płótno, 76 x 117,5 cm; sygn. l. d.: EGerlach 2007
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

331
Kompozycja, 1963 olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: 5. 1963/ Kantor
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Tadeusz Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

332
Kompozycja olej, płótno 100x300cm, 4 części Obraz namalowany pomiędzy 1958 a 1962 r.
Cena wywoławcza. 290 000 zł