Nr katalogowy: 322

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

Nr katalogowy: 322

Łąka, 1990

olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm; sygn. l. d.: Dominik; na odwrocie napis autorski