Nr katalogowy: 325

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 325

Nadrzecze - plotkarki

olej, płyta, 80 x 61 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2174/97