Nr katalogowy: 107

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 107

Kompozycja z aktami

akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty); opisana i sygn. u dołu