Nr katalogowy: 332

Tadeusz Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

Nr katalogowy: 332

Kompozycja

olej, płótno 100x300cm, 4 części Obraz namalowany pomiędzy 1958 a 1962 r.