Nr katalogowy: 105

Mieczysław WEJMAN (1912 - 1997)

Nr katalogowy: 105

Rowerzysta XIII

akwaforta, papier, 26 x 29,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Mieczysław Wejman 1964