Nr katalogowy: 332

Marek PALUCH (ur. 1954)

Nr katalogowy: 332

Ostatnia zima XX w., 2000

technika mieszana, płótno, 92 x 73 cm; sygn na odwrocie: Marek Paluch 2000.