Nr katalogowy: 335

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 335

Szary pejzaż, 2005

olej, płotno, 76,5 x 101 cm; sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC 2005;