Nr katalogowy: 333

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA

Nr katalogowy: 333

Pole grawitacji, 1965

olej, płyta pilśniowa, papier-maché, 120 x 150 cm; sygn., sygn. dat. i opisany na blejtramie (flamastrem).