Nr katalogowy: 344

Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 344

Powierzchnia, 2008

akryl, płótno, 95 x 95 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jan Wyżykowski / 2008