Nr katalogowy: 342

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

Nr katalogowy: 342

Powitanie Libanu, 1961/62

olej, płótno, 101 x 67 cm; sygn. i dat. l. g.: Mbogusz 62.