1907
Stolik w stolik w typie mebli giętych Buczyna; 70 x 55, 5 x 39 cm; 67,3 x 45 x 43 cm; 65 x 38 x 31,2 cm;
Polska (?), pocz. XX w.;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

1908
Sekretera biedermeierowska fornirowana brzozą falistą; 176,5 x 113,5 x 51,2 cm;
Europa Środkowa, ok. 1830;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł

1909
Komplet 6 krzeseł do jadalni drewno orzechowe, biała tapicerka bez pokrycia; wys. 84 cm, szer. 44,5 cm, głęb. 51,5 cm.
Polska?; lata 30. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

1910
Ławeczka z szafką stylowa orzech, jawor, buczyna; 69 x 90 x 38 cm
Europa, 3 ćw. XX w.
estymacja: 500 - 700 zł

1911
Szafa kątowa konstrukcja sosnowa, okleiny czeczotkowe, przecierane?;
macica perłowa, żelazo; wys. 231 cm, szer. ca 74,5 cm, głęb. (bok) 67 cm.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

1912
Stolik art deco fornirowany wzorzystym orzechem i różą na obrzeżach; 75 x śr. 78 cm;
Polska (?), ok. 1930.
estymacja: 3 400 - 4 600 zł

Tue POULSEN (ur. 1939)

1913
Stolik kawowy pomocniczy z blatem wykładanym płytkami ceramicznymi;
45 x 134,4 x 80 cm; Dania, ok. 1970
estymacja: 4 600 - 6 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł

1914
Szafka neorokokowa fornirowana mahoniem,
wym. 89 x 89 x 54 cm, Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

1915
Lustro z konsolką w stylu eklektycznym sosna, orzech; 273,5 x 75,5 x 43 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł