Nr katalogowy: 1914

Nr katalogowy: 1914

Szafka neorokokowa

fornirowana mahoniem,
wym. 89 x 89 x 54 cm, Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł