Nr katalogowy: 412

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 412

Body Energies in Crosses Pattern, 2007

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "BODY