Marian PUFFKE (1888 - 1925)

277
Pejzaż obraz dwustronny, na drugiej stronie pejzaż zimowy z Bukowiny;
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Stanisław RADZIEJOWSKI (1863 - 1950)

278
Ogród olej, sklejka, 72 x 50 cm; sygn. p. d.: S.RADZIEJOWSKI
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Wiktor KORECKI (1890 - 1980)

279
Chaty w śniegu olej, płótno, 42,5 x 71 cm; sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

280
St. Wolfgang, Fuscherthale, 1840 olej, płótno, 76,5 x 113 cm; sygn. p. d.: ALange. / 1840
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)

281
Rycerz na białym koniu olej, płótno, 70,5 x 58 cm; na odwrocie, na płótnie nalepka
Cena wywoławcza. 550 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XIX w.

282
W klasztorze olej, płótno, 53 x 44 cm; stan zach.: przed konserwacją
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

283
Vanitas olej, papier naklejony na płótno naklejone na deskę, 35 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Antoine Raphael MENGHS (1728 - 1779) - krąg

284
Grosz czynszowy olej, płótno, 99 x 79 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII w.

285
Polowanie na niedźwiedzia - naśladowca Paula De Vosa (1591 - 1678) olej, płótno, 106,5 x 173 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

286
Zuzanna olej, płótno, 130 x 97 cm; na odwrocie napisy: Giorgione/(Barbarelli) /1477-1511 XVII w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Bernardo STROZZI IL CAPPUCCINO - przypis.

287
Św. Paweł olej, płótno dublowane, 64,8 x 50,5 cm
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Pieter NOLPE (ok.1613- ok.1652) -przypisywany

288
Na morzu olej, deska dębowa, 32,7 x 79,5 cm
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Hans GLEISSNER (XIX/XX)

289
Widok portu olej, płotno, 81 x 170 cm; sygn. l. d.: H. Gleissner.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Abraham van BEYEREN (1620-1690)

290
Na morzu olej, płótno dublowane, 47 x 63 cm; sygn. w obrębie kompozycji (na łódce): AVB
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Wilhelm THOMASCH (1893 - 1964)

401
Akt kobiecy terakota malowana olejno, wys. 63 cm; sygn. na podstawie: Thomasch; ok. 1930-45
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1872 - 1978)

402
Józef Chełmoński gips, wys. 84 cm Praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 1 900 zł

403
Stanisław Wyspiański, 1969 gips, wys. 70 cm; sygn. A. Żurakowski / 1969 Praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henri LEVASSEUR (1853 - 1934)

404
Popiersie kobiety w chuście biały marmur (Carrara), wys. 53 cm; sygn. na odwrocie: H Levasseur
Cena wywoławcza. 12 000 zł

JAN (?) VITH (?) (XX w.)

405
Popiersie młodej kobiety alabaster różnych gatunków: głowa - biały, sukna - plamisty zielonkawy; wys. 50 cm; ok. 1920-30
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Józef AUMILLER (1892-1963)

406
Medalion z Józefem Piłsudskim brąz; średnica 26 cm; sygn. na otoku: J. AUMILLER
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Pierre-Jules MÉNE (1810 - 1879)

407
Koń w zagrodzie brąz patynowany; wys. 28 cm, szer. 36 cm; sygn. na podstawie: P J MÉNE
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Carl KAUBA (1865 - 1922)

408
Kurtyzana brąz, wys. 21 cm; sygn. na podstawie: C. Kauba
Cena wywoławcza. 3 800 zł

C. AUNET (?)

409
Joanna d'Arc brąz patynowany na zielono, wys. 47 cm; na podstawie trudno czytelna sygnatura: C Aunet (?)
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Ladislav MAJERSKY (1900 - 1965)

410
Głowa dziewczynki brąz patynowany na zielono, wys. 34 cm; sygn. na kołnierzu: Majersky 1933
Cena wywoławcza. 3 500 zł

411
Kowal brąz, podstawa z czarnego kamienia, wys. 36 cm. Niemcy (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Joseph CHINARD (1756 - 1813) - według

412
Madame Récamier stop metali, wys. 66 cm; na odwrocie podstawy napis: HOUDON Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Putta jako Bachus i Flora

413
- z cyklu Cztery Pory Roku brąz patynowany, wtórnie czerniony, postumenty drewniane w okleinie dębowej, Europa Zachodnia, Włochy (?), XVII w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

414
Śpiąca Ariadna brąz patynowany; wys. 39, szer. 50 cm; na podstawie sygnatura odlewnika: F. BARBEDIENNE Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Waslij Lew GRACZEW (1831 - 1905)

415
Klęczący Kozak brąz; wys. 12 cm, szer. 17 cm; sygn. na postawie (cyrylicą): LP. GRACZEW
Cena wywoławcza. 12 000 zł

WOLSKI (XX w.)

416
Nasłuchujący drewno świerkowe (?), wys. 48 cm; sygn. na podstawie od spodu: WOLSKI
Cena wywoławcza. 13 500 zł

417
Pietá drewno lipowe, srebrzone i polichromowane , Wielkopolska (?), 1. tercja XVIII w.
Cena wywoławcza. 36 000 zł

418
Św. Jan Ewangelista drewno nieokreślonego gatunku, wys. 99 cm. Polska (?), 1. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

419
Popiersie świętego drewno lipowe, pierwotnie polichromowane, wys. 99 cm. Śląsk (?), Polska (?), 2. połowa XVII w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

420
Zwieńczenie ołtarza drewno lipowe polichromowane i złocone, Warszawa (?), ok. 1720
Cena wywoławcza. 12 600 zł

421
Berło procesyjne drewno złocone, fragmentarycznie polichromowane (dolna część trzonu wtórna), wys. 165 cm. Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

501
Wazon dekoracyjny Austria, w typie wyrobów Loetz - Witwe, Austria
Cena wywoławcza. 3 500 zł

502
Wazon ozdobny Niemcy, Buchenau, Ferdinand v. Poschinger, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

503
Wazon Włochy, Murano, k. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

504
Wazon secesyjny Francja, Nancy, firma Daum, ok. 1910
Cena wywoławcza. 8 000 zł

505
Misa dekoracyjna Francja, Legras i Cie, przed 1914
Cena wywoławcza. 3 200 zł

506
Patera szkło: Czechy XX w., srebro: Wiedeń, k. XIX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

507
Ogrodnik i ogrodniczka Niemcy, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Triebner, Ens und Eckert; XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

508
Papuga ara Niemcy, Rehau (Bawaria), Porzellanfabrik Zeh, Scherzer und Co., okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 1 600 zł

509
Tokujący cietrzew Niemcy, Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa, 2 - 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

510
Wazon z czterema puttami Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera, Dział Sztuki, lata ok. 1922-1938; proj. Karla Tuttera (1883-1969), model nr 700
Cena wywoławcza. 2 500 zł

511
Wazon ze sceną rodzajową Francja, XIX/ XX w. - pastisz wyrobu XVIII-wiecznego
Cena wywoławcza. 2 500 zł

512
Wazon dekoracyjny z nakrywą Nieustalona manufaktura europejska, Włochy?, Francja?, XIX w.?
Cena wywoławcza. 1 600 zł

513
Cache-pot z podstawą, z dekoracją kwiatową; Rosja, Gorbunowo/k Moskwy, fabryka porcelany Aleksandra Popowa, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł