712
Ikona - Matka Boska Kazańska Rosja, Moskwa, probierz A. Swieczin (czynny 1862-1875), złotnik N. G.; 1862.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

713
Ikona - Trójca Święta tempera na desce, wys. 13 cm, szer. 10,6 cm, głęb. 1,8 cm; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

714
Thanka - tybetańskie malowidło sakralne z wizerunkiem Buddy; Tybet, XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

715
Zegarek męski naręczny AEROMATIC 1912 - w firmowym etui Niemcy, Frankfurt, firma „Aeromatic 1912”, XX/XXI w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

716
Kolekcja znaczków, kopert i kart okolicznościowych „SOLIDARNOŚCI”
Cena wywoławcza. 47 000 zł

717
Zestaw 36 stempli Polska, przed poł. XX w.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

718
Pałasz kirasjerów saskich wz. 1729. Saksonia, Prusy, Potzdam. I poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

719
Szabla francuska strzelców konnych gwardii, wz. 1802, I Cesarstwo Francuskie. Klingenthal, Versal. Lata 1808 - 1812.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

720
Oficerski nowy miecz wojskowy „Shin-gunto”. Wprowadzony w armii japońskiej w latach 1933 - 34, Europa (?). II poł. XX w. (?).
Cena wywoławcza. 7 000 zł

721
Szabla pruska artylerii tzw. M-1848 n/A (nowego wzoru). Niemcy, Prusy, Solingen, Carl Kaiser und Co., k. XIX/pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

722
Lampa naftowa Francja, Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

723
Zegar kominkowy z parą gołąbków Francja, Paryż, zegarmistrz Bouquet, Rue de Clichy, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

724
Zegar kominkowy, portykowy, z parą kandelabrów; Francja, Paryż, warsztat pochodzącego z Nantes rodu zegarmistrzów Thiery; 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

725
Lampa naftowa Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

726
Polifon Szwajcaria? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

727
Rzeźba gabinetowa art-deco Europa Zachodnia, lata 20/30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

728
Lustro ścienne Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

729
Żyrandol elektryczny art-deco, 3-ramienny; Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

730
Lampa stojąca w stylu art deco Materiały: fornir - orzech; konstrukcja - rurki stalowe, niklowane; klosz - szkło nieprzeźroczyste, miodowe; Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 900 zł

731
Lampa stojąca w stylu art deco Materiały: fornir - orzech; konstrukcja - rurki stalowe, niklowane; klosz - szkło mleczne (współczesny); Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 900 zł

732
Ekran kominkowy w stylu biedermeier Europa środkowa, Polska ?, 1830.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

733
Zegar szafowo-podłogowy w stylu biedermeier; Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 12 000 zł

801
Fotel w stylu art deco Konstrukcja - dębina, topola (?); fornir - orzech; 83 x 64 x 57 cm Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 000 zł

802
Stolik do gry w szachy w stylu art deco konstrukcja - sosna, brzoza, sklejka; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 300 zł

803
Stolik pomocniczy w stylu mebli z lat 60' XX w. konstrukcja - sosna; Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

804
Stolik i para krzeseł w stylu neobiedermier; Konstrukcja - topola, dębina; fornir - brzoza; Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

805
Szafa biblioteczna w stylu art deco konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń; 164 x 99,4 x 48,2 cm; Polska (?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 400 zł

806
Szafka pomocnicza - pensjonarka w stylu eklektycznym; konstrukcja - orzech; okucia - mosiądz; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 200 zł

807
Komplet siedzisk w stylu eklektycznym Materiał: orzech, sosna; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1880
Cena wywoławcza. 7 500 zł

808
Szafka neorokokowa Konstrukcja i fornir - mahoń, róża; intarsje - jawor, bukszpan, tulipanowiec (?); Polska, ok. 1925-35
Cena wywoławcza. 3 000 zł

809
Szafka pomocnicza - bieliźniarka w stylu eklektycznym; Materiał: mahoń; 189,2 x 91 x 49 cm Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 800 zł

810
Szafka pomocnicza w stylu klasycystycznym; Sosna?; Europa Środkowa, Niemcy?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

811
Sekretera neorokokowa Konstrukcja - świerk (?), topola, mahoniowiec; Europa Zachodnia (?), XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 8 800 zł

812
Komoda klasycystyczna Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia, jawor, mahoń; okucia - stal, mosiądz; Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 28 000 zł

813
Szafka w stylu II Cesarstwa Konstrukcja i fornir - mahoń; żyłka - bukszpan; okucia - mosiądz; plakieta - porcelana; Europa Zachodnia lub Środkowa, ok. 1870-90.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

814
Cena wywoławcza. 4 000 zł

815
Komplet mebli w stylu secesyjnym dębina; Polska Południowa ok. 1900
Cena wywoławcza. 20 000 zł

816
Stół w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia, mahoń Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

817
Szafa biblioteczna w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; 190 x 112 x 41,5 cm; Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 8 500 zł

818
Komoda w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza; zamki - stal; Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 5 000 zł

819
Zestaw mebli w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń, brzoza barwiona na mahoń; Polska (?), ok. 1830 - 40
Cena wywoławcza. 15 000 zł

820
Szafa barokowa Europa Północna - Wybrzeże Morza Północnego lub Bałtyckiego, 2 ćw. XVII w
Cena wywoławcza. 95 000 zł