Nr katalogowy: 285

Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII w.

Nr katalogowy: 285

Polowanie na niedźwiedzia

- naśladowca Paula De Vosa (1591 - 1678) olej, płótno, 106,5 x 173 cm;