Nr katalogowy: 414

Nr katalogowy: 414

Śpiąca Ariadna

brąz patynowany; wys. 39, szer. 50 cm; na podstawie sygnatura odlewnika: F. BARBEDIENNE Francja, 2. poł. XIX w.