Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Komoda rokokowa

sosna, fornir - orzech, intarsje - orzech,
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. poł. XVIII w.
Cena oferowana 15 000 zł