Nr katalogowy: 311

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 311

Centromedyk, 1965

tusz, piórko, akwarela, papier; 34,5 x 53 cm;
sygn. i dat. l. d.: "centromedyk", T. B. 65