Nr katalogowy: 742

Nr katalogowy: 742

Komplet sztućców na 12 osób

srebro złocone próby 1, waga 4986 g (bez noży).
Paryż, firma He`nin et Cie (czynna od 1896), 1 ćw. XX w.