Nr katalogowy: 310

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

Nr katalogowy: 310

Ta trzecia, l. 60-te XX w.

ołówek, papier; 20,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 12.XI.61 (?)/ S Ż/ Ania Z