Nr katalogowy: 414

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 414

Pejzaż, 1979

olej, płótno, 160 x 70 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 79;