Nr katalogowy: 402

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 402

I poszedł czynić dobro, 2003

akwarela, papier; 57 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: Franciszek Maśluszczak 2003;