Nr katalogowy: 405

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

Nr katalogowy: 405

Kosz z owocami na krześle, 1968

olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. g.: RY / ZA / 68 (wydrapane);