132
Matka z dzieckiem, ok. 1910 olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

133
Przy płocie, 1916 olej, płótno, 152,5 x 53,5 cm;
sygn. l. d.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Stefan JUST (1905-1977)

134
Pejzaż, ok. 1935 olej, płótno, 83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

135
Na spacerze olej, płótno; 44,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

136
Melancholia olej, płótno; 55 x 44,5 cm;
sygn. p. g.: Menkes
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

137
Stare szopy, 1936 olej, tektura; 17 x 25 cm;
sygn. l. d.: Podsadecki 36
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Erno ERB (1890-1943)

138
Na targu, ok 1940 olej, płyta; 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Mojżesz KISLING (1891-1953)

139
Akt kobiecy w popiersiu,1951 olej, płótno; 24 x 16,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kisling / 1951
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

140
Przekupki, ok 1940 olej, płyta; 25 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 9 000 zł

141
Kobieta przy straganie, 1936 olej, tektura; 17 x 25 cm;
sygn. p. d.: Podsadecki 36 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

142
Kobieta drzemiąca w fotelu olej, deska; 24 x 16 cm;
sygn. l. d.: Makowski
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

143
Kirasjerzy - Kirasjerzy francuscy, przed 1835 olej, płótno; 55 x 67,5 cm
Cena wywoławcza. 750 000 zł

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

144
Konwój pułkowników, 1976 olej, płótno; 90 x 116 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek 76
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

145
Sanna, ok. 1930 olej, płótno, 70 x 151 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

J. KONARSKI, XX w.

146
Wesoła jazda olej, płótno, 57 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

147
Wiejska piękność olej, tektura; 52,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Stanisław KOSZELIŃSKI (1876-1968)

148
Żniwiarka, 1919 olej, tektura; 54 x 94 cm;
sygn. p. d.: St. Koszeliński 1919
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Wacław SZYMANOWSKI

149
W góralskiej izbie, po 1928 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Wacław Szymanowski
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII/XIX w.

150
Łodzie na wzburzonym morzu olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Desire THOMASSIN (1858-1933)

151
Nad brzegiem olej, płótno; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: D. Thomassin.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

152
Podróżujący o zmierzchu olej, tektura; 11,5 x 16,5 cm;
l. d.: A. Wierusz-Kowalski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

153
Oczekiwanie, ok. 1890 olej, deska mahoniowa; 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

154
Wnętrze saloniku olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Leszek PINDELSKI (1902-1939)

155
Pejzaż, 1933 olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
Cena wywoławcza. 18 500 zł

Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)

156
Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, XVI w. - XVII w.

157
Chrystus na majestacie z dwunastoma apostołami olej, płótno dublowane; 103 x 130,5 cm
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Franz FRANKEN - naśladowca, XVII w.

158
Uczta Baltazara olej, deska parkietowana;
23,5 x 30 cm
Cena wywoławcza. 39 000 zł

A. M. ROUX (XX w.)

201
Chrystus Ukrzyżowany Francja (?), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

202
Wojownik brąz, odlew patynowany;
Berlin, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Paul GONDARD (1884-1953)

203
Popiersie mężczyzny, 1918 brąz, wys. ok. 60 cm;
sygn. z tyłu: P. Gondard / 1918
Cena wywoławcza. 16 000 zł

204
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno nieokreślonego gatunku (dębowe ?),
polichromowane;
Polska (?), 1. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

205
Chrystus Zmartwychwstały drewno lipowe, polichromowane; wys. 84 cm.
Małopolska (?), ok. 1500
Cena wywoławcza. 11 000 zł

206
Popiersie kobiety gips;
Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964)

207
Głowa Chopina gips, odlew; nie sygn.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

301
Babilon akwaforta ręcznie kolorowana;
34,5 x 41 cm ( wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

302
Podział struktury - forma pośrednia, 1984 linoryt barwny, papier; 12,2 x 9,7 cm (odcisk płyty),
18,2 x 14,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

303
Monotypia +, 2010 monotypia, papier;
43,5 x 32 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Koji KAMOJI (ur. 1935)

304
Zestaw sześciu serigrafii serigrafia, papier;
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

305
Bój to jest nasz ostatni litografia, papier;
50 x 63 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

306
Koty, 1982 miedzioryt punktowy, papier; 1
5,5 x 15,5 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Józef GIELNIAK (1932-1972)

307
Sanatorium - Wysoka łąka, 1958 linoryt, papier;
21 x 28,4 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Józef GIELNIAK (1932-1972)

308
Sanatorium IV, 1958 linoryt, papier;
20,2 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

309
Bez tytułu grafika komputerowa,
papier naklejony na piance;
59,5 x 79 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952) - według

310
Dwie postacie z dzieckiem; z cyklu: "Białoruś Zachodnia", 1939/1985 akwaforta, papier czerpany;
29,8 x 43,4 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

311
Karuzela z cyklu: "Karuzele", 1969 sucha igła (e.a.), papier;
21 x 23,8 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jonasz STERN (1904-1988)

312
Kompozycja abstrakcyjna linoryt, papier;
19,8 x 49, 6 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1992)

313
Pejzaż fantastyczny, 1979 sucha igła, papier;
12,5 x 9 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

314
NYC - 11 września, 2003 tusz, papier;
64 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł