I. H. COCCEJO (XVII/XVIII w.)

816
Jerozolima - typografia [Jerusalem aus den Schrifften Josephi ganz
neu vorgestellt von I. H. Coccejo]
wydanie Christoph Weigel [Norymberga, ok. 1720].
Cena wywoławcza. 2 000 zł

817
Ikony - Chrystus umywający nogi Apostołom,
Biczowanie Chrystusa,
Chrystus upadający pod Krzyżem
Cena wywoławcza. 8 000 zł

818
Ikona - dyptyk: Matka Boża Włodzimierska Chrystus Pantokrator;
tempera deska; okład srebrny pr. 84, złocony;
Cena wywoławcza. 8 300 zł

819
Ikona - Prazdniki tempera, złocenie; 39 x 30 x 5 cm (brak szpong)
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

820
Ikona - Chrystus Ukrzyżowany deska w formie krzyża, tempera złocenia;
34,8 x 20 cm;
Rosja Wschodnia (?), 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

821
Ikona - Sobór Archanioła Michała tempera, deska, okład srebrny, pr. 84,
St Petersburg, złotnik FSZ (nieokreślony);
probierz Karpinskij Michaił Michałowicz, 1829
Cena wywoławcza. 2 000 zł

822
Ikona - Święty Książę Aleksander Newski olej, farby emaliowe, złocenie, deska
z czterema szpongami; 107,5 x 55,5 x 4 cm;
Rosja, Moskwa (?), k. XIX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 14 500 zł

823
Ikona - Sobór Świętych tempera, deska, 89 x 68 x 3 cm;
Wołyń (?), ikonopista z ośrodka prowincjonalnego,
k. XVIII w. (?) - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 26 500 zł

824
Pistolet kapiszonowy, francuski, tzw. "oficerski" Belgia, Liege (Lüttich); lata 30-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

825
Szabla kawaleryjska, dragonów rosyjskich, w pochwie, wz.1881
Rosja, Złatoust, Fabryka Broni Białej, 1916.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

826
Polska karabela bojowa, w pochwie Polska, XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza. 36 000 zł

827
Zegarek męski, naręczny, Aeromatic Tourbillon 1912 Niemcy, Frankfurt, XX/XXI w.
Cena wywoławcza. 34 000 zł

828
Zegar kominkowy z figurą małego Geniusza Belgia, Bruksela, firma Vilgot, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

829
Zegar kominkowy z parą kandelabrów 5-świecowych Francja, Paryż; warsztat C. Detouche,
mechanizm Bracia Japy; 3 ćw. XIX w.
(okres II Cesarstwa).
Cena wywoławcza. 22 000 zł

830
Lustro ścienne Włochy, Murano,
lata 50. - 60. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

831
Para kinkietów w tradycji art deco Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

832
Zestaw czterech kinkietów w tradycji art deco Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

833
Zegar podłogowy, szafowy Śląsk, Freiburg (Świebodzice), firma Gustava Beckera,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

901
Serwantka w stylu art deco sklejka, sosna, fornir - orzech; 167 x 130,5 x 56 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

902
Stół art deco wiąz (?), sosna, fornir - mahoń, palisander;
76,4 x 167,5 x 84 cm.
Europa Zachodnia, Francja (?), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

903
Para szafek nocnych w stylu art deco orzech; 35,8 x 61 x 49 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. lat 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

904
Szafka kredensowa - tzw. kombajn w stylu art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech wzorzysty;
Polska?, ok. 1935
Cena wywoławcza. 3 500 zł

905
Fotel neobarokowy orzech; 120 x 72 x 62 cm.
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

906
Para foteli klasycystycznych buczyna; 95,5 x 59,8 x 58,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1915 - 25
Cena wywoławcza. 6 500 zł

907
Komplet mebli klasycystycznych krzesła - buczyna, stolik - orzech, brzoza;
Europa Środkowa, ok. 1915-1925
Cena wywoławcza. 9 000 zł

908
Kanapa w stylu klasycystycznym brzoza; 101,5 x 141 x 72 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

909
Kanapa w stylu Ludwika Filipa mahoń; 114,5 x 148 x ok. 75 cm.
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 2 100 zł

910
Szafka w stylu Ludwika Filipa sosna, fornir - mahoń, jedna półka; 80,5 x 72 x 43 cm.
Europa Środkowa, lata 60. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

911
Leżanka w stylu Ludwika Filipa mahoń; 100 x 157 x 71 cm.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

912
Szyfoniera w stylu eklektycznym świerk, orzech; 155,5 x 55 x 103,3 cm.
Europa Zachodnia, ok. 1880
przed
Cena wywoławcza. 6 000 zł

913
Szafka kątowa w stylu biedermeier sosna, fornir - mahoń; 157 x 101 x 60 cm.
Europa Północna, ok. 1830
Cena wywoławcza. 4 900 zł

914
Komoda w stylu późno biedermeierowskim sosna, mahoń mosiądz; 84,6 87,5 x 46,5 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

915
Biurko w stylu art deco konstrukcja -topola, dębina, jawor; fornir -jawor (?)
Europa Zachodnia, Francja, 2 poł. lat 30. XX w.
Cena wywoławcza. 7 200 zł

916
Serwantka kątowa w stylu modernistycznym dębina, fornir - mahoń; 184 x120,5 x 82 cm.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

917
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa orzech, brzoza, fornir - mahoń; 72,4 x 57,5 x 40,4 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

918
Stół w manierze biedermeierowskiej sosna, fornir - mahoń; 75 x śr. 90,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

919
Stół klasycystyczny brzoza, palisander, fornir - palisander, mahoń,
intarsje - brzoza (?);
Europa Środkowa, Austria (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

920
Stolik klasycystyczny konstrukcja - dębina, świerk; mahoń, okucia - mosiądz;
Europa Wschodnia, XVIII /XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł