Nr katalogowy: 153

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 153

Oczekiwanie, ok. 1890

olej, deska mahoniowa; 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz