Nr katalogowy: 430

Wszechwład HORBACZEWSKI (ur. 1914)

Nr katalogowy: 430

Z doliny Prądnika - Stary młyn, ok. 1956

olej, płótno naklejone na tekturę;
49 x 64,5 cm;