Nr katalogowy: 502

Tadeusz ŁODZIANA (1920-2011)

Nr katalogowy: 502

Spiralna, lata 70. XX w.

brąz złocony na drewnianym postumencie;
wys. całości 25,5 cm, wym. rzeźby 21,5 x 11,5 x 8 cm;