Natan GUTMAN (1898-1987)
Nr katalogowy148
Blondynka z książką
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman
sygn. p. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Efraim MANDELBAUM (1884-1943)
Nr katalogowy150
Martwa natura z jabłkami, ok. 1920
olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: E. Mandel
sygn. l. d.: E. Mandel
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy159
Saracen, 1893?
olej, deska; 41 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie / 93
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Monogramista FHK-Frederik H. KAEMMERER
Nr katalogowy162
Pejzaż tyrolski
olej, płótno dublowane; 52 x 71 cm;
sygn. l. d.: FHK 1876? (nieczytelnie)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy164
Św. Marek Ewangelista
olej, płótno dublowane,
84 x 63 cm
84 x 63 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
201
Kwartet
brąz, odlew patynowany; artysta nieokreślony,
odlew - powtórzenie; 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
205
Madonna z Dzieciątkiem
drewno lipowe, polichromowane;
Małopolska, XIX w
Małopolska, XIX w
Cena wywoławcza.
2 000 zł
207
Krucyfiks
drewno owocowe, barwione, heban;
Europa Zachodnia, XVII w.
Europa Zachodnia, XVII w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
209
Posąg Buddy
drewno polichromowane, złocone, inkrustowane
barwnymi szkiełkami i macicą perłową;
Tajlandia, pocz. XX w.
Tajlandia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Paweł PIERŚCIŃSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy302
Romb, z cyklu: Portret ziemi kieleckiej
fotografia czarno-biała, brom, papier;
16,5 x 20,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Zygmunt RYTKA (ur. 1947)
Nr katalogowy304
Bluff, 1978
fotografia czarno-biała, brom,
papier, 38,3 x 28,7 cm;
papier, 38,3 x 28,7 cm;
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy306
Euro 2012
linoryt, papier; 40 x 50 cm (odcisk)
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Nr katalogowy308
Jądro
kwasoryt, papier;
50 x 59,5 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Marino MARINI (1901-1980)
Nr katalogowy310
Jeździec, 1955
litografia, papier,
66 x 51 cm (wymiar arkusza);
66 x 51 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Nr katalogowy312
Autoportret, 1986
serigrafia, papier;
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
800 zł
Ewa KURYLUK (ur. 1946)
Nr katalogowy314
Wieża, 1973
litografia, papier;
54,3 x 41,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)
Nr katalogowy316
Zestaw czterech portretów, 2000
ołówek papier;
19 x 13,5 cm ( każdy w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł