Nr katalogowy: 155

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 155

Błotnistą drogą

olej, płótno; 56 x 42 cm;
sygn. u dołu: M. G. Wywiórski/ Monachium