Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

319
Pierwszy dzień świąt przy stole, 1960 tusz, papier, 17,5 x 24 cm
Cena wywoławcza. 600 zł

Stefan ZACZENIUK (1918-1999)

320
Głowa byka, 1970 tusz lawowany, piórko, papier;
57 x 36 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

401
Kompozycja zielona gwasz, akwarela, papier;
43 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

402
Kompozycja czerwona gwasz, akwarela, papier;
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Maria JAREMA (1908-1958)

403
Ptaki, 1949 ołówek, gwasz, karton,
34,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

404
Akty leżące, 1992 gwasz, kredka, papier;
33,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

405
Bliźniaczki, 1999 technika mieszana, papier;
41 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

406
Kompozycja, 1956 collage, gwasz, papier;
21 x 29,2 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

407
Poznań, 2012 gwasz, papier;
45 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

408
Warszawa, 2012 gwasz, papier;
45,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

409
Kamion, 1997 akwarela, papier;
50 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ [CYAN] (1912-1981)

410
Pejzaż, 1946 olej, płótno;
73 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Zbigniew WAŻYDRĄG (ur. 1952)

411
Kompozycja, 1991 gwasz, papier;
33,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stefan ZACZENIUK (1918-1999)

412
Niebieskie smaki, 1970 akwarela, tusz lawowany, papier;
18 x 35 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

413
Scotch gwasz, papier,
34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

414
Saint Tropez gwasz, karton,
51 x 37 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

415
Bez tytułu, 1992 (dyptyk) olej, płótno, 130 x 190 cm (wymiar każdego płótna)
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

416
Bez tytułu, 1961 olej, płyta;
47 x 74,5 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

417
Kompozycja, ok. 1959 technika własna, tektura,
45 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

418
Relief, 1970 technika własna, płyta;
33 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Gennadi V. BERNADSKI (ur. 1956)

419
Zima, 1997 olej, tektura;
22,5 x 32 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jolanta JOHNSSON (ur. 1955)

420
Błękitny przepływ II, 2009 olej, płótno;
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

421
Las w Komańczy, 2008 olej, płótno, 81 x 65 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

422
Pejzaż XXIII, 1976 akryl, płótno,
60 x 92 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

423
Pejzaż olej, płótno, 50,5 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

424
Martwa natura z misą z owocami i butelką, 2008
olej, płótno; 51 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan SAWKA (ur. 1946)

425
Martwa natura, ok. 1967 olej płótno, 61,5 x 52,5 cm.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stanisław BRODZIAK (1917-1975)

426
Martwa natura VI, 1948 olej, płótno,
54 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

427
Tulipany, 2012 akryl, płótno;
55 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

428
Skrzypaczka - 78, 1978 olej, płotno,
101 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

429
Portret Włodzimierza Świderskiego, 1946 olej, płótno;
50 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Karlos ABOWIAN

430
[Karlen ABOVYAN] (1937-1992) Portret Nune, 1985
olej, technika własna, płótno, deska,
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

431
Czosnek, 2010 akryl, płótno;
60 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976)

432
Psychodeliczno, surrealistyczna wizja jelenia na rykowisku, wyrażona
czterema rzeczywistościami, 2003
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Marcin MATYCH (ur. 1975)

433
Dziwny krajobraz, 2010 akryl, płótno
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

434
Uśpione miasto, 2012 akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

435
Serce dnia i nocy, 2012 akryl, olej, płótno;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

436
Bez tytułu olej, płótno;
55 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

437
Black Girl, 2007 olej, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

438
Rub Lace akryl, płótno;
56 x46 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

440
Cyrk olej, płótno;
84,5 x 68 cm.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

441
Sopot, 2000 technika mieszana, papier;
53 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)

442
Don Kichot, 2006 olej, płótno;
81 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

443
Zielone wnętrze, 2010 akryl, płótno;
100 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Józef ZĄBKOWSKI (1928-1998)

444
Bramkarz, 1972 olej, akryl, płótno;
115 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Agnieszka PIETRZYKOWSKA (ur. 1978)

445
Leżąca, 2012 akryl, płótno;
65 x 92 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Robert BUBEL (ur. 1968)

446
Siedząca, 2012 olej, płótno;
75 x 85 cm.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

447
Warcaby z Mondrianem, 2012 technika własna, płyta;
70 x 70 x 10 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł