Nr katalogowy: 162

Monogramista FHK-Frederik H. KAEMMERER

Nr katalogowy: 162

Pejzaż tyrolski

olej, płótno dublowane; 52 x 71 cm;
sygn. l. d.: FHK 1876? (nieczytelnie)