Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Nr katalogowy130
Mojżesz, 1904
ołówek, gwasz, papier; 54 x 25 cm;
sygn. p. d.: SW (monogram wiązany)/ 1904
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Aimeé DARGENTAL (1890-?)
Nr katalogowy132
Miniatura: Portret młodej kobiety, 1915
gwasz, kość, 10,2 x 8 cm (owal w świetle ramki);
sygn. z prawej: Aimeé Dargental - 1915
Cena wywoławcza.
7 800 zł
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Nr katalogowy136
Martwa natura z dzbanem i owocami, ok. 1920 r.
olej, płótno, 51,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI (1869-1930)
Nr katalogowy141
Widok poranny na miasteczko
olej, płótno, naklejone na tekturę,
21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Franciszek MOLLO (1897-1967)
Nr katalogowy143
Pejzaż - Wierzba, 1950
olej, tektura, 30 x 36 cm;
sygn. z dedykacją l. d.: Kochanemu Władkowi CH
/ FMollo / 950;
/ FMollo / 950;
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Nr katalogowy145
Pejzaż, ok. 1935
olej tektura, 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz. / ZAKOPANE
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia
Nr katalogowy147
Konie przy chacie
olej, tektura, 38,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Otto Eduard PIPPEL (1878-1960)
Nr katalogowy149
Jesień w Wettersteingebirger
olej, sklejka, 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Damazy KOTOWSKI (1861-1943)
Nr katalogowy151
Portret starej damy - Spacer w parku
olej, tektura, 43 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Damazy 1924.
sygn. l. d.: Damazy 1924.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Konstanty GORSKI (1868-1934)
Nr katalogowy155
Morze
olej, tektura, 16 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski;
sygn. p. d.: K. Gorski;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Józef BRANDT (1841-1915)
Nr katalogowy158
W służbie bożej [Po kweście. Od dworu do dworu] 1895-1898
olej, płótno, 60 x 100 cm;
sygn. p. d.: Józef Brandt/ z Warszawy/ - Monachium
Cena wywoławcza.
500 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy169
Pejzaż górski
olej, płótno, 116 x 151 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy171
Wiejski grajek
olej, płótno, 61,5 x40 cm;
sygn l. g.: JerzyPotrzebowski;
Cena wywoławcza.
2 700 zł