Julian FAŁAT (1853-1929)

128
Przed kościołem pastel, gwasz, papier jasnobrązowy 54,5 x 94,5 cm;
sygn. l. d.: JFałat/ Bystra 1920
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

129
Obrońca islamu - Autoportret, 1931 pastel, papier, 75 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: „Obrońca islamu”
/ F. M. Wygrzywalski 1931;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

130
Mojżesz, 1904 ołówek, gwasz, papier; 54 x 25 cm;
sygn. p. d.: SW (monogram wiązany)/ 1904
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Franciszek STREITT (1839-1890) - przypisywany

131
Portret młodej kobiety, ok. 1880 olej, płótno dublowane, 40 x 31,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Aimeé DARGENTAL (1890-?)

132
Miniatura: Portret młodej kobiety, 1915 gwasz, kość, 10,2 x 8 cm (owal w świetle ramki);
sygn. z prawej: Aimeé Dargental - 1915
Cena wywoławcza. 7 800 zł

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

133
Kobieta w czerwonych pończochach olej, płótno, 73 x 60 cm;
sygn. l. d.: Hayden
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

134
Pejzaż z Podola, 1913 olej, tektura, 51,5 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: SK913;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

135
Młyn w Ząbsuchem, 1924 olej, farba złota, płótno, 50,5 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: Krcha
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

136
Martwa natura z dzbanem i owocami, ok. 1920 r. olej, płótno, 51,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Albert WEINBAUM (1890-1943)

137
Kwiaty olej, płótno, 33 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: AWeinbaum
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)

138
Chłopczyk w foteliku olej, płótno, 61 x 38 cm;
sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Natan GUTMAN (1898-1987)

139
Blondynka z książką olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

140
Martwa natura z owocami olej, płótno, 65,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI (1869-1930)

141
Widok poranny na miasteczko olej, płótno, naklejone na tekturę,
21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Ludwik STASIAK (1858-1924)

142
Klasztor w Czernej olej, płótno, 20 x 30 cm;
sygn. p. d.: Ludwik Stasiak / Czerna
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Franciszek MOLLO (1897-1967)

143
Pejzaż - Wierzba, 1950 olej, tektura, 30 x 36 cm;
sygn. z dedykacją l. d.: Kochanemu Władkowi CH
/ FMollo / 950;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Aleksander JAKIMCZUK (XX w.)

144
Dworek w Borsukach, ok. 1937 olej, płótno naklejone na tekturę,
36 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Al. Jakim
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

145
Pejzaż, ok. 1935 olej tektura, 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz. / ZAKOPANE
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Artur WASNER (1887-1939)

146
Corrida w Madrycie, 1913 olej, sklejka, 36 x 38 cm;
sygn. p. d.: madrit / A. Wasner 13;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

147
Konie przy chacie olej, tektura, 38,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

148
Wesele góralskie, ok. 1970 olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Otto Eduard PIPPEL (1878-1960)

149
Jesień w Wettersteingebirger olej, sklejka, 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Tadeusz KOWALSKI (XX w.)

150
W drodze do miasta olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kowalski.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Damazy KOTOWSKI (1861-1943)

151
Portret starej damy - Spacer w parku olej, tektura, 43 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Damazy 1924.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

M. WYSOCKI, XIX-XX w.

152
Chłopczyk w fotelu, 1923 olej, tektura, 99,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: M. WYSOCKI/ 923
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

153
Święto Jordanu, ok. 1910 olej, płótno, 43,5 x 60,5 cm
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 30 000 zł

154
Flirt, 1924 olej, sklejka, 33 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: "Flirt" / F. M. Wygrzywalski 1924?
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Konstanty GORSKI (1868-1934)

155
Morze olej, tektura, 16 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Hans LICHT (1876-1935)

156
Pejzaż nadwodny, 1899 olej, płótno, 51 x 92 cm;
sygn. p. d.: HLicht 99
Cena wywoławcza. 8 900 zł

157
Belle du soir, 1926 olej, płótno, 69,5 x 84 cm;
sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski / 1926
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

158
W służbie bożej [Po kweście. Od dworu do dworu] 1895-1898 olej, płótno, 60 x 100 cm;
sygn. p. d.: Józef Brandt/ z Warszawy/ - Monachium
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

159
Lew z upolowaną antylopą, 1935 olej, sklejka, 53 x 80 cm;
sygn. l. d.: Kochanemu Jasiowi z życzeniami
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

160
Potyczka z bolszewikami, 1937 olej, tektura, 29,5 x 39 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1937;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

161
Napoleon patrzący na Sfinksa, 1901 olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. p. d. z dedykacją autorską po niemiecku
[nieczytelna] WOJCIECH KOSSAK. - 1901
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

162
Zaprzęgi w lesie olej, tektura, 24 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

163
Pejzaż zimowy, ok. 1970 olej, płótno, 30,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

164
Pejzaż zimowy, ok. 1970 olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

165
Portret Tadeusza Boya-Żeleńskiego olej, płótno, 57,5 x 70 cm;
sygn. p. g.: Pu Tadeuszowi / LWyczół / 909.
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Rafał WĄSOWICZ (1867-1944 )

166
O świcie na wsi olej, płótno, 60 x 90 cm;
sygn. l.d.: Rafał Wąsowicz / 1921
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)

167
Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

168
Para pejzaży: "Zachód słońca", "Wieczorny połów" olej, tektura, 16 x 31 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

169
Pejzaż górski olej, płótno, 116 x 151 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

170
Matka z dzieckiem olej, tektura, 37 x 49 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzin…;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

171
Wiejski grajek olej, płótno, 61,5 x40 cm;
sygn l. g.: JerzyPotrzebowski;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

172
Portret siostry Heleny przy fortepianie olej, płótno, 43 x 34 cm;
sygn. l .d.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza. 73 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

173
Dwie dziewczynki olej, tektura, 33,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Wlastilim/ Hofman
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wlastmil HOFMAN (1881-1970)

174
Scena alegoryczna, 1914 olej, tektura, 63 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

175
Starzec z aniołkiem olej, tektura, 33 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 35 000 zł