Nr katalogowy: 143

Franciszek MOLLO (1897-1967)

Nr katalogowy: 143

Pejzaż - Wierzba, 1950

olej, tektura, 30 x 36 cm;
sygn. z dedykacją l. d.: Kochanemu Władkowi CH
/ FMollo / 950;