818
Zegarek kieszonkowy, z kluczykiem Szwajcaria, Sainte-Croix, firma Braci Mermod,
pocz. lat 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

819
Broszka złoto - srebrna złoto pr. 0,585, białe elementy - srebro,
masa łączna wyrobu 6.390 g
Cena wywoławcza. 12 000 zł

820
Naszyjnik z pereł masa całkowita wyrobu 30.220 g
Cena wywoławcza. 880 zł

821
Laska ze srebrną rączką Niemcy, Schwabisch Gmünd,
firma Wilhelm Binder, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

822
Lichtarz Europa Środkowa, k. XVI w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

823
Etui na wizytówki Francja, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

824
Dzban secesyjny Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

825
Moździerz Europa ?, XVIII w. (tłuczek XIX w.)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

826
Przycisk do papieru z figurką leżącego charta;
Francja lub Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

827
Ikona - Św. Jan Ewangelista tempera na desce, złocenie, snycerka;
55,7 x 43 x 4 cm.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

828
Odlewy antycznych gemm, w ramie złoconej;
Polska?, ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

829
Ikona miniaturowa - Zaśnięcie Matki Boskiej
tempera na desce, srebro pr. 84, plusz;
4,5. x. 5,5 x 0,4 cm. Rosja, Moskwa; lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

830
Głośnik radiowy firmy Philips Holandia, Eindhoven, firma Philips i Co,
lata 30-40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

831
Radioodbiornik lampowy, model S.B.R. Harp 637 A;
Belgia, Bruksela, firma S.B.R.
- Société Belge Radio-Electrique, 1937.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

832
Luneta morska Europa Zachodnia, Anglia?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

833
Pistolet kapiszonowy (przerobiony ze skałkowego)
Francja, ok. 1830 r.
Cena wywoławcza. 4 900 zł

834
Kordelas myśliwski Francja, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

835
Jatagan w pochwie Turcja?, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

836
Szabla francuska oficera artylerii wz. 1882.
Francja, Klingenthal, Coulaud 7 C. Pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

837
Napierśnik oficera gwardii przybocznej Fryderyka Augusta, elektora saskiego;
Saksonia/ Polska, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

838
Szabla polska szeregowego kawalerii wz. 1934;
Polska, Huta Ludwików, lata 30-te XX w.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

839
Zegar gabinetowy art déco Niemcy, Württemberg, Schramberg,
firma Junghans, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

840
Zegar gabinetowy art déco Niemcy?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

841
Zegar kominkowy, portykowy, architektoniczny;
Austria, Wiedeń, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

842
Lampa gabinetowa, elektryczna Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

843
Zegar w typie Ludwika XV Francja, Paryż, warsztat Henri Marc,
z dynastii zegarmistrzów czynnych
od pocz. XVII w. - do lat 70. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

844
Lampa naftowa Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

845
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz,
Lampen Fabrik; pocz. XX w.;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

846
Zegar kominkowy z postacią Orfeusza Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

847
Żyrandol myśliwski, elektryczny Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

848
Kilim kaukaski typu „szirwan” Kaukaz, Azerbejdżan, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

849
Żyrandol elektryczny, 10-świecowy, w manierze Ludwika XVI;
Polska, Warszawa, firma Braci Łopieńskich,
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 39 000 zł

850
Zegar szafowy, podłogowy Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

851
Zegar szafowy, podłogowy, art déco Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 100 zł

852
Fortepian STEINWAY and SONS (nr fabryczny: 320406), model - S Mahogany,
pochodzenie - USA / Nowy Jork,
rok produkcji - 1946.
Cena wywoławcza. 95 000 zł

901
Toaletka w stylu empirowym orzech, buczyna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 2 900 zł

902
Toaletka w stylu eklektycznym sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1860-1880.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

903
Barek w stylu art déco sklejka, sosna, fornir - orzech;
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 100 zł

904
Stół w stylu biedermeier sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

905
Stół w stylu art déco dębina, fornir - palisander;
Europa Zachodnia, ok. 1925-30
Cena wywoławcza. 5 300 zł

906
Szafa w stylu rokokowym Francja (południowo-wschodnia)
lub Niemcy (południowo-zachodnie),
3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

907
Skrzynia neorenesansowa dębina; Europa Zachodnia,
2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

908
Sekretera barokowa Europa Środkowa lub Niemcy
(południowo-wschodnie), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 80 000 zł

909
Szafka empirowa sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

910
Para foteli rokokowych - typu cabriolet; Francja, Paryż,
pracownia Dalaporte'ów, Antoine-Nicolas
Delaporte - przypisywane; 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

911
Serwantka w stylu mebli bulowskich świerk, dębina, fornir - mahoń, okucia - mosiądz;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

912
Szafka klasycystyczna sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 8 600 zł

913
Łóżko w stylu biedermeier sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł