818
Zegarek kieszonkowy, z kluczykiem
Szwajcaria, Sainte-Croix, firma Braci Mermod,
pocz. lat 80. XIX w.
pocz. lat 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
826
Przycisk do papieru
z figurką leżącego charta;
Francja lub Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
828
Odlewy antycznych gemm,
w ramie złoconej;
Polska?, ćw. XIX w.
Polska?, ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
830
Głośnik radiowy firmy Philips
Holandia, Eindhoven, firma Philips i Co,
lata 30-40. XX w.
lata 30-40. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
838
Szabla polska szeregowego kawalerii
wz. 1934;
Polska, Huta Ludwików, lata 30-te XX w.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
842
Lampa gabinetowa, elektryczna
Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
847
Żyrandol myśliwski, elektryczny
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
850
Zegar szafowy, podłogowy
Cena wywoławcza.
9 000 zł
852
Fortepian STEINWAY and SONS
(nr fabryczny: 320406), model - S Mahogany,
pochodzenie - USA / Nowy Jork,
rok produkcji - 1946.
rok produkcji - 1946.
Cena wywoławcza.
95 000 zł
902
Toaletka w stylu eklektycznym
sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1860-1880.
Europa Środkowa, 1860-1880.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
904
Stół w stylu biedermeier
sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
907
Skrzynia neorenesansowa
dębina; Europa Zachodnia,
2 poł. XIX w.
2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
909
Szafka empirowa
sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł